PaTuTi 2013 gösterisini sunuyor!

Ecrit par , 2013-02-28 19:58:53


2012 Şubat’ında sergilediği 4 kısa komediden oluşan ilk gösterisiyle Türk seyircisinden ve basından çok olumlu tepkiler alan Paris Türkçe tiyatro topluluğu PaTuTi, yeni gösterisiyle sizleri eğlendirmeyi amaçlıyor.

Alkışlarınızla azmi daha da artan PaTuTi bu yıl 3 kısa komediden oluşan şaşırtıcı ve sıradışı bir gösteri sergiliyor. Üstelik bu kez Fransızca üstyazılı olarak!

Sizleri 7 Nisan Pazar saat 14:00’te Théâtre du Gymnase’ın büyük salonuna bekliyoruz!
Emeğimizi, enerjimizi koyduğumuz oyunlarımızla sizlere keyifli bir Pazar yaşatmayı hedefliyoruz.

Biletler erken alımda 13 €, kapıda 15 €’dan satılacak. PaTuTi hakkında daha fazla bilgi almak için internet sitemize (www.patuti.fr) ve Facebook PaTuTi sayfamıza göz atabilirsiniz. Iletişim için info@patuti.fr adresine mail atabilirsiniz.

Biletleri çok yakında aşağıda adresleri verilen Théâtre du Gymnase gişesinde, billetreduc.com sitesinde ve Anadolu Kültür Merkezi’nde bulabilirsiniz. Ayrıca oyunculardan da bilet temin edebilirsiniz.

Oyunlarımız konuları ise kısaca şöyle :

Doktorum Türk : Paris’li genç ve idealist bir Türk doktor küçük bir ara verdiği mesleğine geri dönmüştür. Heyecanlıdır. İlk hastası genç, alımlı ve oynak bir... Türk kadındır. Çok “ilginç” taleplerde bulunan kadından yakasını zor kurtaran doktoru zor gün bir gün beklemektedir!

Hayatımız Dizi : Elektrikleri sürekli kesilen dizi tutkunu bir köyün sakinleri çözüm olarak aralarından seçtikleri kişileri “gurbete” dizi izlemeye gönderirler. Bu gönüllüler geri döndüklerinde dizileri bizzat canlandırmaya çalışırlar. Aslına pek sadık kalmasalar da...

Sanal Hayat : Tek derdi huzurlu bir aile hayatı sürmek olan, teknolojiyle zerre kadar
alakası bulunmayan Muhsin Bey ailesinin baskısına yenik düşerek bilgisayar, HD televizyon, akıllı telefon almak zorunda kalır. Artık yaşamı eskisi gibi olmayacaktır...

Bilet alabileceğiniz adresler :

THEATRE DU GYMNASE
38 Boulevard de Bonne Nouvelle 75010 Paris - Metro Bonne Nouvelle (lignes 8 et 9)

CENTRE CULTUREL ANATOLIE
77, rue La Fayette 75009 Paris- Metro Poissonière ou Cadet (ligne 7) Tél : 01 42 80 04 74

en relation
Plan du site | RSS 2.0 | Copyright Turquie News 2007-2013 | Mentions l�gales |